Kompleksowa oferta automatyki przemysłowej

Rodzina Micro800

Sterowniki Micro800 to nowa rodzina sterowników Rockwell Automation przeznaczona do bardzo małych i małych aplikacji przemysłowych. Sterowniki te łączy kompaktowa obudowa, prostota programowania i możliwość dobrania sterownika możliwie najdokładniej do potrzeb danej aplikacji.

micro800_wersja2.jpg

Sterowniki Micro800 potrafią wykonać regulację procesu za pośrednictwem regulatora PID oraz operacje arytmetyczne na dowolnych typach zmiennych. Sterowniki posiadają wbudowaną logikę zmiennoprzecinkową umożliwiającą operacje nawet na liczbach 64 bitowych dzięki czemu sterowniki te idealnie nadają się do aplikacji  chociażby pozycjonowania paneli słonecznych.

Najmniejszy sterownik Micro810 posiada 8 wejść oraz 4 izolowane wyjścia przekaźnikowe z obciążalnością maksymalnie 8A.

Micro820 to 20-punktowy sterownik został stworzony z myślą o małych maszynach i zdalnych aplikacjach w oparciu wbudowany port szeregowy, ethernet oraz slot na kartę microSD™

Sterownik Micro830 oprócz możliwości rozbudowania poprzez moduły typu plug-in posiada wbudowane szybkie wejścia wyjścia (6 wejść do 100kHz) mogące znaleźć zastosowanie zarówno w aplikacjach czytania danych z enkodera jak również w aplikacjach prostego pozycjonowania serwonapędami. Możliwości sterownika dodatkowo można rozszerzyć przez dodanie maksymalnie 5 portów szeregowych posiadających wbudowany interfejs Modbus RTU lub możliwość napisania własnego protokołu szeregowego.

Sterowniki Micro850 pod względem budowy, obsługiwanych modułów, pamięci i możliwości, odpowiada 24 i 48 punktowemu Micro830. Dodatkowo wbudowany port  Ethernet zapewnia wydajniejszą komunikację w porównaniu z portem szeregowym. Istnieje tak że możliwość rozbudowy sterownika Micro850 o dodatkowe moduły rozszerzeń we/wy montowane od prawej strony sterownika. 


Więcej informacji dostępnych na stronach:

 

 

  • Współpracujemy z:
  • rockwell-logo.gif

  • prosoft-logo.gif

  • logo_ewon_szary_.gif
  • kepware-logo.gif
  •  hilsher_-_szary.gif

 

  • DKC_logo_szare.gif